svētdiena, 2011. gada 6. marts

Tidlībums

Jāraksta biežāk. Tas ir fakts.

Dzīve iet uz augšu. Man ir jauns teiciens: "Nu neko, ja neveicas mīlestībā, veiksies kārtīs." Un es gribu lasīt Roaldu Dālu.
Vakar biju RV1Ģ žetonu vakarā. Tāds piedzīvojums! Visas emocijas nāca atkal ārā. Pietika vien noskatīties filmiņas. Mums taču bija viss tas pats - tie paši skolas gaiteņi, tās pašas rindas, tie paši skolotāji un skapīši. Palika nedaudz žēļ, ka skolā biju tik kautrīga, tik bailīga un centos būt "pareiza" - lielu daļu jautrības palaidu garām. Lai gan baleta dejošana skolas gaiteņos arī skaitās. Skola, ak šī gaismas pils! Es joprojām esmu lepna par "pirmās" absolvēšanu. ^^
Bija nedaudz jocīgi, ka žetonu saņēmēji šķita tādi mazi, jauni. Es atceros, ka pati jutos ļoti liela, dodoties pēc žetona. Gandrīz pieaugusi, bet vakar sapratu, ka toreiz tas bija tālu no patiesības. Studējot es esmu nākusi pie atziņas, ka Latvija ir maza, un dzīve arīdzen nav tik liela. 12. klasē šķita, ka pavērsies vaļā durvis un es iesoļošu plašajā pasaulē. Vajadzētu, starp citu, izveidot pulciņu, kas iemācītu meitenēm staigāt pārliecinoši ar augstpapēžu kurpēm. Viss slēpjas stājā! Taisnu muguru, krūtis uz priekšu un tad jau viss būs bumbās (kā saka daži mani draugi)! Arī puišiem vajadzētu patrenēties iztaisnot plecus un neslāt pēc žetona kā uz mežu pēc sēnēm. Lūk tā!
Pagājšnedēļ pirmo reizi mūžā snovoju un bija dikti forši! :) Zilumu man nebija - paldies baletam un citām dejām, kas man uzkačājušas līdzsvaru.

Un kas notika ar spēļu vakara ideju? (es zinu, ka trūkst mana entuziasma, bet es neesmu tik enerģiska, piedodiet!). Es gribu spēlēt riču raču un ēst kūkas!

10 comments:

 1. Man ir kauns par stilu, kādā es rakstu - vārdu izvēle ir brrriesmīga! :D

  AtbildētDzēst
 2. es gribu aliasu nevis riču raču. Bet parasti Liene visu saorganizē, bet viņai laikam beidzot ir apnicis mūs vākt kopā :D Es viņu saprotu. Bet lai nu kā, tai nedēļā man nebija laika. šonedēļ varbūt varētu.

  AtbildētDzēst
 3. jāāā! es arī gribu. ļoti!
  nu tur bija tā, ka Zane K. un Laura īsti netika, un citās dienās netikām mēs ar Zani. Bet es šodien vienu eksāmenu uzrakstīju, tā ka man tagad kādu nedēļu laikam tādu nebūs, un tad mēģināšu jums atkal uzrakstīt par laikiem :D

  man tieši ir ielādēts "James and the Giant Peach", bet nev vēl sanācis laika viņu tā īsti palasīt :)

  AtbildētDzēst
 4. Tas ir Roalda Dāla? Ak Tu laimīgā Liene! Man skauž.^^

  AtbildētDzēst
 5. Es gan pati esmu brriesmīīgi aizņemta, bet sabīdīt visu taču var vienmēr. :) Ar abām rokām par.

  AtbildētDzēst
 6. es no torrentiem ielādēju, viņš ir .doc, bet tagad man ir grūti izlemt - ja printēšu ārā, tad vēlāk būs žēl gan to kaudzi izmest, gan arī stulbi glabāt. ja neprintēju, tad man vienmēr slinkums lasīt no monitora :D

  AtbildētDzēst
 7. Hahaha, tad es labāk jau tagad te sarakstu, kad tieku:
  1.trešdiena- nakts (no 21:00).
  2.ceturtdiena- nakts (no 21:00)
  3.piektdiena- emmm, man ir dzimšanas diena, tāpēc diez vai + man jāstrādā līdz 18:00
  4.sestdiena- no 18:00
  5.svētdiena- no apm.15:00 (ja nebūs jāmācās)

  AtbildētDzēst
 8. man būtu sestdien diezgan ideāli...
  piektdien es arī īsti nevaru, un pārējās - teorētiski varu, bet man tad 9.00 nākamajā rītā jāspēj sēdēt zviedros un uztvert informāciju :D


  Zane, ja ir interese, varu tev aizsūtīt viņus elektroniskā formātā, jo man tieši pirms kāda mēneša sagribējās kaut ko no Roalda Dāla, un es tur dažus salādēju. Nav jau tik forši kā īsta grāmata, protams, bet negribas ne tik dārgi pirkt, ne arī ņemt no bibliotēkas, jo tāpat nekad neaiznesu kad vajag atpakaļ :)

  AtbildētDzēst